Hoppa till sidans innehåll

Resultat Terräng-KM

2018-10-25 14:59
Här kommer resultaten från terräng-KM
  • Uppdaterad: 2018-10-25 14:59

H10          
Namn Varv 1 L Varv 2 L Totalt    
Ludvig Nirvin 00:04:05 00:04:09 00:08:14    
Emil Liberth 00:04:25 00:04:50 00:09:15    
Elton Bergh 00:04:38 00:04:50 00:09:28    
Robin Nilevi 00:05:46 00:04:51 00:10:37    
Martin Lindvall 00:05:30 00:06:07 00:11:37    
Samuel Backlund 00:05:32 00:06:10 00:11:42    
           
D10          
Namn Varv 1 L Varv 2 L Totalt    
Elin Storell 00:04:39 00:04:03 00:08:42    
Nadia Florczyk 00:04:41 00:05:02 00:09:43    
Klara Trygg 00:05:43 00:04:57 00:10:40    
Weronica Wimsjö 00:05:21 00:06:06 00:11:27    
Lea Wasberg 00:05:51 00:05:42 00:11:33    
Elsa Hall 00:05:42 00:07:17 00:12:59    
           
H12          
Namn Varv 1 S Totalt      
Gustav Storell 00:09:14 00:09:14      
Linus Nilevi 00:09:24 00:09:24      
Elion Reimeringer 00:16:49 00:16:49      
Hampus Glanshed 00:16:51 00:16:51      
Axel Holmgren 00:21:19 00:21:19      
Manfred Holmgren 00:27:51 00:27:51      
           
D12          
Namn Varv 1 S Totalt      
Moa Glanshed 00:12:47 00:12:47      
Tea Hägglund 00:16:55 00:16:55      
Tilde Dahl 00:21:02 00:21:02      
Ella Wasberg 00:21:17 00:21:17      
           
H14          
Namn Varv 1 S Varv 2 L Totalt    
Malte Thelander 00:09:43 00:03:01 00:12:44    
Peter Lindvall 00:14:55 00:03:47 00:18:42    
Ludvig Ronitne 00:14:32 00:04:30 00:19:02    
Isak Blom 00:16:33 00:06:17 00:22:50    
Melker Holmgren 00:13:28 00:12:58 00:26:26    
           
           
D14          
Namn Varv 1 S Varv 2 L Totalt    
Linnea Ekstrand 00:21:23 00:05:30 00:26:53    
Lina Pelkonen     Avbrutit    
Alma Jönsson     Avbrutit    
Emelie Österholm     Avbrutit    
           
H16          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Totalt    
Filip Storell 00:09:10 00:10:00 00:19:10    
           
H20          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 S Totalt  
Gustav Nirvin 00:10:03 00:12:42 00:13:06 00:35:51  
Martin Skärlén 00:11:15 00:12:29 00:12:42 00:36:26  
           
H21          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 S Varv 4 S Totalt
Robin Svedberg 00:08:49 00:09:26 00:09:45 00:09:57 00:37:57
Sebastian Svärd 00:09:41 00:11:27     Avbrutit
           
           
           
D21          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 S   Totalt
Linnea Ahlström 00:19:27 00:19:52     Avbrutit
Xoshilt Molina Masis 00:19:28 00:19:53     Avbrutit
           
H35          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 S Totalt  
Henrik Sjögren 00:09:16 00:09:50 00:09:48 00:28:54  
Henrik Morast 00:10:07 00:10:46 00:10:51 00:31:44  
Dan Mattisson 00:11:22 00:11:25 00:11:39 00:34:26  
Stefan Lindvall 00:12:10 00:12:48 00:12:42 00:37:40  
Lasse Wasberg 00:12:17 00:14:31   Avbrutit  
           
D35          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 L Totalt  
Jessica Nirvin 00:11:48 00:12:05 00:03:32 00:27:25  
Lena Nilevi 00:12:27 00:15:06   00:27:33  
           
H50          
Namn Varv 1 S Varv 2 S Varv 3 L Totalt  
Joakim Persson 00:09:42 00:10:08 00:03:14 00:23:04  
Fredrik Morast 00:11:07        00:11:09 00:03:25 00:25:41  
David Melin 00:13:25 00:13:43 00:04:01 00:31:09  
Skribent: Ola Svärd
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Haninge SOK - Orientering
Box 86
13722 Västerhaninge

Kontakt:
Tel: 08-741 18 80 tisdag 18-20
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

 

 

 

EventorBanner136x32_3 

Motionsorientering

Haningetraffen


SM 2015